Konsultacja dla miejsc warsztatowych

Prowadzisz miejsce warsztatowe, szkołę tańca, szkołę językową, salę szkoleniową i potrzebujesz zmian?

Chcesz dopiero założyć swoje miejsce, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

 

Już masz własną przestrzeń, ale stanęłaś w miejscu, chcesz coś zmienić i wyjść z kryzysu?

Przytłacza Cię ilość zadań i nie umiesz określić, co jest najważniejsze na danym etapie? Brakuje Ci strategii działania? Masz wrażenie, że pełnisz zbyt dużo ról, ciągle jesteś zajęta bieżącymi sprawami i nie wystarcza ci energii, żeby spojrzeć na biznes z góry? Nie wiesz, czy poszerzać ofertę warsztatową czy lepiej skupić się na wybranych szkoleniach? Wciąż przyjmujesz zapisy, odbierasz telefony i odpisujesz na maile? Wakacje i święta są najtrudniejszym okresem dla Twojego miejsca warsztatowego?

Znasz to? Ja też. Na własnej skórze sprawdziłam, jak to jest prowadzić wymarzone miejsce warsztatowe i jednocześnie czuć się sfrustrowaną i zmęczoną. W pewnym momencie podjęłam decyzję i mimo strachu odwróciłam swój biznes o 180 stopni. Zmieniłam model biznesowy, radykalnie zawęziłam ofertę, zmieniłam zasady współpracy z uczestnikami i trenerami. Moja Bajla nadal działa i to z powodzeniem, a ja zyskałam ogrom czasu. W ciągu kilku ostatnich lat przeanalizowałam też działanie różnych miejsc warsztatowych w wielu większych miastach Polski.

Potrzebujesz kogoś, kto spojrzy z boku na Twoje miejsce warsztatowe, doradzi  i zaproponuje zmiany, których potrzebujesz?

Pomogę Ci!

 

Z moją pomocą:

 • usprawnisz działanie swojego miejsca warsztatowego i zyskać więcej czasu

 • przeanalizujesz swój model biznesowy

 • ustalisz formę współpracy z trenerami

 • ustalisz program wydarzeń dopasowany do twojej grupy docelowej

 • i wiele innych!

Chcesz założyć własne miejsce warsztatowe, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Chcesz wiedzieć, jak założyć i utrzymać miejsce warsztatowe?  Nie masz pewności, czy własny lokal to dobry pomysł? Zastanawiasz się, jak nie dać się zjeść ZUSowi? Myślisz o tym, jak sprawić, żeby Twoje miejsce było atrakcyjne dla klientów? Nie wiesz, jak promować swoją działalność i jak ściągnąć pierwszych klientów? Nurtują Cię pytania o to, jak wybrać lokalizację, jak ustalić program wydarzeń, jak współpracować z trenerami, które wydatki będą świetną inwestycją, a których lepiej na początku uniknąć?

 

Potrzebujesz kogoś, kto podzieli się z Tobą doświadczeniem, doradzi  i zaproponuje rozwiązania, których potrzebujesz?

Pomogę Ci!

 

Z moją pomocą:

 • wybierzesz najlepszy model biznesowy

 • przygotujesz wstępny plan potrzebnych wydatków

 • ustalisz formę współpracy z trenerami

 • ustalisz program wydarzeń dopasowany do Twojej grupy docelowej

 • i wiele innych!

 

Umów się ze mną na konsultację! Razem wypracujemy konkretne rozwiązanie Twojego problemu. Wykorzystamy moje ponad siedmioletnie doświadczenie w prowadzeniu własnego miejsca warsztatowego i pracy z wieloma różnymi placówkami tego typu.

 

Konsultacja dla miejsc warsztatowych
Joanna Diehl
Aniu dziękuję Ci za wszystko! Pierwszy raz od kilku lat czuję, że ktoś zrozumiał moje problemy. Twój spokój mnie ukoił, serio, i dał nadzieję 🙂 Robisz super pracę!
Ola Włodarska
Dużo cennych informacji na temat prowadzenia miejsca warsztatowego. Bardzo ciekawa rozmowa z której każda osoba może wynieść ważne dla siebie informacje. Ania posiada dużą wiedzę oraz ciekawe doświadczenie, chętnie dzieli się nimi z rozmówcą, pomaga popatrzeć na swój pomysł z nieco innej perspektywy.
Ania Franik
To była solidna dawka wiedzy. Dostałam kilka ważnych, trafnych i cennych wskazówek, dzięki którym zaoszczędziłam swój czas.

 

 

Co dostaniesz w ramach konsultacji?

 • Konkretne pomysły na rozwiązanie Twojego problemu. W trakcie konsultacji możemy wypracować np. pomysł na model biznesowy, formę współpracy z trenerami, ofertę wynajmu sali warsztatowej albo program wydarzeń.

 • 2 godziny rozmowy przez Skype’a lub na żywo w Krakowie (na podstawie Twoich odpowiedzi z ankiety) – rozwieję Twoje wątpliwości, odpowiem na pytania, podzielę się z Tobą moim doświadczeniem i podrzucę praktyczne wskazówki. Jeśli po dwóch godzinach będziemy mieć niedokończony wątek, to spokojnie go dokończymy.

 • Ankietę, która uświadamia Ci, jakie kwestie warto przemyśleć prowadząc miejsce warsztatowe. Wszystkie obszary do pracy masz w jednym miejscu.

 • Serwis. 2 tygodnie po konsultacji możesz zadać mi dodatkowe pytanie mailem.

 

 

 

Dlaczego ja?

Cześć! Tu Ania organizuje. Znam prowadzenie miejsca warsztatowego od podszewki – od strony właścicielki i klientki. Od ponad 9 lat organizuję fajne wydarzenia. W grudniu 2011 założyłam Bajlę – własne miejsce warsztatowe. Przez 4 lata wynajmowałam lokal na krakowskim Kazimierzu. Przetestowałam różne formy współpracy z trenerami, programy wydarzeń, modele biznesowe i formy promocji. Popełniłam chyba wszystkie możliwe błędy.

Potem dokonałam rewolucji, zrezygnowałam ze stałego lokalu i odwróciłam działanie mojego miejsca o 180 stopni. Teraz moja Bajla prężnie działa. Ciągle ją rozwijam, pracuję z cudownymi ludźmi i mamy samych fajnych uczestników szkoleń!

W międzyczasie poznałam funkcjonowanie wielu innych miejsc warsztatowych, szkół tańca, sal szkoleniowych. Odkryłam, dlaczego do niektórych z nich mamy ochotę wracać. Wiem, jak kształtują się ceny wynajmu sal, jakie są możliwe formy współpracy i rozliczeń z trenerami, jak usprawnić sprzedaż karnetów i jak różne modele biznesowe mogą wspierać działanie miejsca warsztatowego.

 

Twoja inwestycja

370 zł – tyle właśnie inwestujesz w konkretne pomysły na rozwiązanie Twojego problemu. Na konsultacji możemy wypracować np. pomysł na model biznesowy, formę współpracy z trenerami, ofertę wynajmu sali warsztatowej albo program wydarzeń.

Korzystasz z mojego doświadczenia – nie musisz uczyć się na własnych błędach! Dostajesz też mój czas i energię, które wkładam w to, żeby Twoje miejsce warsztatowe działało dobrze i przynosiło Ci radość.

Chcę poświęcić Tobie i Twojemu miejscu warsztatowemu wystarczająco dużo czasu. Dlatego przyjmuję na konsultację maksymalnie 3 osoby w ciągu miesiąca. I ani jednej więcej.

glitter

Umów się na konsultację

Nie czekaj 🙂

Napisz do mnie!  

 

Jak wygląda cały proces?

 1. Piszesz do mnie. Uzgadniamy, w czym mogę Ci pomóc. Umawiamy się na konkretny termin konsultacji.
 2. Wystawiam Ci fakturę, Ty wysyłasz przelew.
 3. Ja odsyłam Ci ankietę, którą wypełniasz z pełnym skupieniem, dokładnie i tak szczegółowo, jak tylko potrafisz.
 4. Przesyłam Ci moje notatki do Twoich odpowiedzi z ankiety – żebyśmy wiedziały, które tematy poruszyć na konsultacji.
 5. Spotykamy się na konsultację – przez Skype’a lub na żywo w Krakowie. Wypracowujemy dla Ciebie konkretne rozwiązanie, np.  pomysł na model biznesowy, formę współpracy z trenerami, ofertę wynajmu sali warsztatowej albo program. Odpowiadam na Twoje pytania, rozwiewam wątpliwości, podrzucam praktyczne wskazówki.
 6. W razie potrzeby, po spotkaniu możesz jeszcze zadać mi jedno dodatkowe pytanie mailem. Masz na to dwa tygodnie od konsultacji.