Fajne miejsca na warsztaty w Krakowie

Często dostaję pytania o fajne miejsca na warsztaty w Krakowie. Znam ich całkiem sporo. W końcu od 2012 r. organizuję szkolenia w ramach mojej Bajli.

Poza tym koordynuję wydarzenia dla innych, kreatywnych biznesów. Biorę na siebie organizacyjną stronę warsztatów, szkoleń, spotkań, zlotów, konferencji, alternatywnych targów. Wszystko po to, żeby osoba, z którą współpracuję, mogła spokojnie skupić się tylko na merytorycznym przygotowaniu swojego eventu!

Nie wymienię tutaj wszystkich lokalizacji, gdzie da się przeprowadzić warsztaty. W Krakowie mamy dziesiątki szkół tańca, studiów jogi, klubów fitness, hotelowych sal szkoleniowych i konferencyjnych, coworkingów i domów kultury.

W tym wpisie skupię się na moich ulubionych, komfortowych miejscach z charakterem – świetnych na zajęcia (ruchowe, rozwojowe, rękodzielnicze i różne inne).

Podrzucam listę moich ulubionych sal warsztatowych do wynajęcia w Krakowie:

sala szkoleniowa Mamu Space
Mamu Space

Mamu Space

Mamu to piękna, jasna przestrzeń w przedwojennej kamienicy tuż przy krakowskim Kazimierzu. Prowadzi ją Kaja, która uczy, jak tworzyć lasy w słojach i dba o każdy szczegół wystroju.

Znajdziesz tu jasną, całkiem sporą salę szkoleniową wyposażoną w projektor, maty, poduszki do medytacji, a jeśli trzeba, to stoły i krzesła. Poza tym przytulny gabinet do pracy indywidualnej, kameralny coworking z trzema biurkami i dobrze wyposażoną kuchnię.

Mamu kojarzy mi się z przestronną klatką schodową, słońcem, przytulną, domową atmosferą, zapachem kawy albo ziołowego naparu, drewnem i zielenią – mimo, że to przecież sam środek miasta. Na szczęście znajduje się przy niewielkiej, cichej uliczce św. Agnieszki – nie dociera tu raczej zgiełk z pobliskiej ul. Dietla.

Weekendowe terminy w sali warsztatowej często są zajęte, więc nie czekaj na ostatnią chwilę. Pisz do Kai i rezerwuj z wyprzedzeniem!

Strona Mamu Space


Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego

Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego

W IPRI też krąży dobra energia. W dużej, otwartej kuchni (z ekspresem do kawy i różnymi herbatami) łatwo spotkać fajnych ludzi. Znajdziesz tu łącznie trzy sale warsztatowe (loftową, śródziemnomorsą i japońską) i dwa gabinety. Wszystko w mojej ulubionej okolicy Krakowa, czyli na starych Dębnikach.

Sale w IPRI również są rozchwytywane i w ogóle się temu nie dziwię. Warto rezerwować terminy z dużym wyprzedzeniem.

Strona IPRI


Świerkowa 4a

Świerkowa 4a – sala ćwiczeń i warsztatów

Świerkowa to piękna sala warsztatowa z lustrami i zejściem do ogrodu wychodzącego na Las Wolski. W trakcie zajęć można posłuchać śpiewu ptaków i poczuć zapach lasu. Tuż obok sali znajduje się dodatkowy pokój ze stołem, kanapą i parawanem, więc można się komfortowo przebrać i zrobić sobie herbatę.

Przestrzeń warsztatowa jest ukryta na uboczu, wśród jednorodzinnych domów. Wspaniale nadaje się nie na wszelkie zajęcia ruchowe, pracę z ciałem, taniec, relaksację, naukę medytacji.

Strona Świerkowej


Nowa Psychologia

Nowa Psychologia

Nowa Psychologia to bardzo komfortowe miejsce z pięknymi wnętrzami. Wystrój całego lokalu jest spójny, jasny i przytulny. Znajdziesz tu sporą salę warsztatową, bardzo estetyczną łazienkę, kuchnię i dodatkowy gabinet. Kontakt z panią Martą, która zarządza lokalem jest konkretny, bezproblemowy i bardzo sympatyczny.

Zadbano tu o każdy szczegół. Kubki, filiżanki, talerzyki pasują kolorystycznie do całego lokalu. W kuchni do dyspozycji jest ekspres do kawy i zestaw herbat. 

Strona Nowej Psychologii


Active Woman. Klub Świadomych Kobiet

Przyjazne, spokojne, pachnące kadzidełkami miejsce blisko Kładki Bernatka. Mamy tu dwie nieduże sale warsztatowe z lustrami, gabinety, saunę i strefę zabiegów pielęgnacyjnych, terapeutycznych i  rehabilitacyjnych – wszystko ukryte w klimatycznej kamienicy. Wieczorami odbywają się tu regularne zajęcia, ale warto pytać o wolne terminy.

Przez kilka lat z przyjemnością prowadziliśmy w Active Woman bajlowe kursy samoobrony dla kobiet.

Strona Active Woman


Centrum Odkrycie

Centrum Odkrycie

Centrum Odkrycie znajduje się w pięknej, zielonej okolicy, w kamienicy na starym Salwatorze, po drodze na Kopiec Kościuszki.

Panuje tam ciepła, domowa atmosfera. Od kilku lat organizuję w Centrum bajlowe szkolenia „Nadaj moc swojemu głosowi.” Nasi uczestnicy doceniają ciszę, spokój i duży taras z widokiem na salwatorskie ogrody. Na każdym z dwóch pięter znajdziemy niewielką, przytulną salę warsztatowo – szkoleniową, taras, kuchnię z ekspresem do kawy, po 2 toalety i kilka gabinetów. Sale są wyposażone we wszystko, co potrzebne (flipchart, fotele, krzesła, materace, poduchy) – z wyjątkiem projektora i stołów.

Strona Centrum Odkrycie

Jeśli czytasz ten wpis, to pewnie chcesz przygotować własne warsztaty. Nie wiesz, od czego zacząć? Pobierz mój darmowy poradnik o tym, jak zorganizować fajne wydarzenie!

A to lista miejsc, w których nie bywam zbyt często, ale widziałam lub słyszałam, że są fajne 🙂 Zajrzyj na ich strony!

Biała Droga

RozWojownik

LaLoba Care&Activity

Laboratorium Umysłu i Ciała

Twórczy UL

Kontakt. Przestrzeń ruchu i tańca

Meli Melo. Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet

Centrum Terapii i Rozwoju Po-Moc

Wytwórnia

Bióro

Studio Zwierzyniec

Por Fiesta Club

Joga Centrum

Golden Mean Centrum rozwoju

I wiele innych. Znasz jakieś fajne miejsce warsztatowe, o którym nie wspomniałam? Daj znać w komentarzu!

Pomogę Ci!

Poprowadzę Cię krok po kroku i pokażę Ci jak sprawnie zorganizować dobre warsztaty! Weź udział w moim kursie online Zorganizuj swoje pierwsze warsztaty!

A może chcesz, żebym wzięła na siebie całą stronę organizacyjną Twojego wydarzenia? Ty skupisz się spokojnie na merytorycznym przygotowaniu i zaoszczędzisz ogrom czasu. Ja zajmę się szukaniem odpowiednich sal, dogrywaniem szczegółów, pomogę w promocji i przywitam uczestników z uśmiechem! Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc.

37 komentarzy for “Fajne miejsca na warsztaty w Krakowie”

Paulina

says:

Nie w samym Krakowie, ale w Wieliczce – świetne miejsce, najlepsze: Klub Otwarty (https://www.facebook.com/klubotwarty/)

says:

Znam Klub Otwarty. Jeśli ktoś chce mieć warsztaty w Wieliczce, to polecam gorąco 🙂

Ewa

says:

Aniu, a możesz polecić coś ciekawego na spotkanie jeden na jeden? Najlepiej blisko Ruczaju, Dębników, Podgórza…. Jestem początkującym coachem i nie mam pomysłu gdzie podziać się z moimi pierwszymi klientami:(
Z góry dziękuję za odpowiedź, choć wiem że pytanie trochę odbiega od tematu.
Pozdrawiam Ewa.

Marta

says:

To ja jeszcze dodam krakowski Skład Kreatywny w centrum przy ul. Długiej, w którym zorganizować można mniejsze spotkania czy warsztaty ale i większe wydarzenia. Polecam kontakt z Kubą ze Składu, który zadba o organizację wydarzenia od A do Z łącznie z cateringiem i pomocą przy promocji eventu.
https://skladkreatywny.pl/

says:

Do listy miejsc warsztatowych „brudnych” dołączył w tym roku Makerspace Kraków 🙂

https://www.facebook.com/makerspacekrakow

says:

Może doprecyzujmy 🙂 Domyślam się, że „brudne miejsce” w tym wypadku to takie, w którym można przeprowadzić warsztaty wymagające narzędzi, farb, klejenia, jakiejś obróbki przedmiotów, rękodzieła, itp. I że pewnie ktoś jednak sprząta od czasu do czasu 😉
Zerknęłam na FB – fajnie wygląda ten Makerspace 🙂 Pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *