Konsultacja dla miejsc warsztatowych

Prowadzisz miejsce warsztatowe, szkołę tańca, szkołę językową, salę szkoleniową i potrzebujesz zmian?

Chcesz dopiero założyć swoje miejsce, ale nie wiesz, jak się za to zabrać?

 

Już masz własną przestrzeń, ale stanęłaś w miejscu, chcesz coś zmienić i wyjść z kryzysu?

Przytłacza Cię ilość zadań i nie umiesz określić, co jest najważniejsze na danym etapie? Brakuje Ci strategii działania? Masz wrażenie, że pełnisz zbyt dużo ról, ciągle jesteś zajęta bieżącymi sprawami i nie wystarcza ci energii, żeby spojrzeć na biznes z góry? Nie wiesz, czy poszerzać ofertę warsztatową czy lepiej skupić się na wybranych szkoleniach? Wciąż przyjmujesz zapisy, odbierasz telefony i odpisujesz na maile? Wakacje i święta są najtrudniejszym okresem dla Twojego miejsca warsztatowego?

Znasz to? Ja też. Na własnej skórze sprawdziłam, jak to jest prowadzić wymarzone miejsce warsztatowe i jednocześnie czuć się sfrustrowaną i zmęczoną. W pewnym momencie podjęłam decyzję i mimo strachu odwróciłam swój biznes o 180 stopni. Zmieniłam model biznesowy, radykalnie zawęziłam ofertę, zmieniłam zasady współpracy z uczestnikami i trenerami. Moja Bajla nadal działa i to z powodzeniem, a ja zyskałam ogrom czasu. W ciągu kilku ostatnich lat przeanalizowałam też działanie różnych miejsc warsztatowych w wielu większych miastach Polski.

Potrzebujesz kogoś, kto spojrzy z boku na Twoje miejsce warsztatowe, doradzi  i zaproponuje zmiany, których potrzebujesz?

Pomogę Ci!

 

Z moją pomocą:

 • usprawnisz działanie swojego miejsca warsztatowego i zyskać więcej czasu

 • przeanalizujesz swój model biznesowy

 • ustalisz formę współpracy z trenerami

 • ustalisz program wydarzeń dopasowany do twojej grupy docelowej

 • i wiele innych!

Chcesz założyć własne miejsce warsztatowe, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Chcesz wiedzieć, jak założyć i utrzymać miejsce warsztatowe?  Nie masz pewności, czy własny lokal to dobry pomysł? Zastanawiasz się, jak nie dać się zjeść ZUSowi? Myślisz o tym, jak sprawić, żeby Twoje miejsce było atrakcyjne dla klientów? Nie wiesz, jak promować swoją działalność i jak ściągnąć pierwszych klientów? Nurtują Cię pytania o to, jak wybrać lokalizację, jak ustalić program wydarzeń, jak współpracować z trenerami, które wydatki będą świetną inwestycją, a których lepiej na początku uniknąć?

 

Potrzebujesz kogoś, kto podzieli się z Tobą doświadczeniem, doradzi  i zaproponuje rozwiązania, których potrzebujesz?

Pomogę Ci!

 

Z moją pomocą:

 • wybierzesz najlepszy model biznesowy

 • przygotujesz wstępny plan potrzebnych wydatków

 • ustalisz formę współpracy z trenerami

 • ustalisz program wydarzeń dopasowany do Twojej grupy docelowej

 • i wiele innych!

 

Umów się ze mną na konsultację! Razem wypracujemy konkretne rozwiązanie Twojego problemu. Wykorzystamy moje ponad siedmioletnie doświadczenie w prowadzeniu własnego miejsca warsztatowego i pracy z wieloma różnymi placówkami tego typu.

 

Joanna Diehl
Joanna Diehl
Aniu, chciałabym Ci podziękować za wszystko! Tak naprawdę to spotkanie z Tobą sprawiło, że zobaczyłam swój problem i zapragnęłam zmiany! To Ty ruszyłaś tą wielką machinę moich zmian! Wiedziałam, że muszę coś zmienić, bo dosłownie się duszę w sytuacji, którą sama sobie zgotowałam, ale kompletnie nie wiedziałam, od czego zacząć! W sumie myślałam, że to niemożliwe... I byłam załamana tym, że moje przyszłe życie miałoby tak wyglądać: ciągły pośpiech, rosnąca frustracja, stres, wieczne niezadowolenie z siebie...;-( Jednak Ty mi dałaś (świadomie, albo i nie) przyzwolenie na te zmiany. Byłaś pierwszą osobą, która czułam, że rzeczywiście mnie zrozumiała, bo przez podobne dylematy przeszła sama. Twój spokój mnie ukoił, serio, i dał nadzieję 🙂 Robisz super pracę! Dziękuję, dziękuję, dziękuję!
Będę Cię polecać każdemu!
Ola Włodarska
Dużo cennych informacji na temat prowadzenia miejsca warsztatowego. Bardzo ciekawa rozmowa z której każda osoba może wynieść ważne dla siebie informacje. Ania posiada dużą wiedzę oraz ciekawe doświadczenie, chętnie dzieli się nimi z rozmówcą, pomaga popatrzeć na swój pomysł z nieco innej perspektywy.
Ania Franik
To była solidna dawka wiedzy. Dostałam kilka ważnych, trafnych i cennych wskazówek, dzięki którym zaoszczędziłam swój czas.

 

 

Co dostaniesz w ramach konsultacji?

 • Konkretne pomysły na rozwiązanie Twojego problemu. W trakcie konsultacji możemy wypracować np. pomysł na model biznesowy, formę współpracy z trenerami, ofertę wynajmu sali warsztatowej albo program wydarzeń.

 • 2 godziny rozmowy przez Skype’a lub na żywo w Krakowie (na podstawie Twoich odpowiedzi z ankiety) – rozwieję Twoje wątpliwości, odpowiem na pytania, podzielę się z Tobą moim doświadczeniem i podrzucę praktyczne wskazówki. Jeśli po dwóch godzinach będziemy mieć niedokończony wątek, to spokojnie go dokończymy.

 • Ankietę, która uświadamia Ci, jakie kwestie warto przemyśleć prowadząc miejsce warsztatowe. Wszystkie obszary do pracy masz w jednym miejscu.

 • Serwis. 2 tygodnie po konsultacji możesz zadać mi dodatkowe pytanie mailem.

 

 

 

Dlaczego ja?

Cześć! Tu Ania organizuje. Znam prowadzenie miejsca warsztatowego od podszewki – od strony właścicielki i klientki. Od ponad 9 lat organizuję fajne wydarzenia. W grudniu 2011 założyłam Bajlę – własne miejsce warsztatowe. Przez 4 lata wynajmowałam lokal na krakowskim Kazimierzu. Przetestowałam różne formy współpracy z trenerami, programy wydarzeń, modele biznesowe i formy promocji. Popełniłam chyba wszystkie możliwe błędy.

Potem dokonałam rewolucji, zrezygnowałam ze stałego lokalu i odwróciłam działanie mojego miejsca o 180 stopni. Teraz moja Bajla prężnie działa. Ciągle ją rozwijam, pracuję z cudownymi ludźmi i mamy samych fajnych uczestników szkoleń!

W międzyczasie poznałam funkcjonowanie wielu innych miejsc warsztatowych, szkół tańca, sal szkoleniowych. Odkryłam, dlaczego do niektórych z nich mamy ochotę wracać. Wiem, jak kształtują się ceny wynajmu sal, jakie są możliwe formy współpracy i rozliczeń z trenerami, jak usprawnić sprzedaż karnetów i jak różne modele biznesowe mogą wspierać działanie miejsca warsztatowego.

 

Twoja inwestycja

390 zł – tyle właśnie inwestujesz w konkretne pomysły na rozwiązanie Twojego problemu. Na konsultacji możemy wypracować np. pomysł na model biznesowy, formę współpracy z trenerami, ofertę wynajmu sali warsztatowej albo program wydarzeń.

Korzystasz z mojego doświadczenia – nie musisz uczyć się na własnych błędach! Dostajesz też mój czas i energię, które wkładam w to, żeby Twoje miejsce warsztatowe działało dobrze i przynosiło Ci radość.

Chcę poświęcić Tobie i Twojemu miejscu warsztatowemu wystarczająco dużo czasu. Dlatego przyjmuję na konsultację maksymalnie 3 osoby w ciągu miesiąca. I ani jednej więcej.

glitter

Umów się na konsultację

Nie czekaj 🙂

Napisz do mnie!  

 

Jak wygląda cały proces?

 1. Piszesz do mnie. Uzgadniamy, w czym mogę Ci pomóc. Umawiamy się na konkretny termin konsultacji.
 2. Wystawiam Ci fakturę, Ty wysyłasz przelew.
 3. Ja odsyłam Ci ankietę, którą wypełniasz z pełnym skupieniem, dokładnie i tak szczegółowo, jak tylko potrafisz.
 4. Przesyłam Ci moje notatki do Twoich odpowiedzi z ankiety – żebyśmy wiedziały, które tematy poruszyć na konsultacji.
 5. Spotykamy się na konsultację – przez Skype’a lub na żywo w Krakowie. Wypracowujemy dla Ciebie konkretne rozwiązanie, np.  pomysł na model biznesowy, formę współpracy z trenerami, ofertę wynajmu sali warsztatowej albo program. Odpowiadam na Twoje pytania, rozwiewam wątpliwości, podrzucam praktyczne wskazówki.
 6. W razie potrzeby, po spotkaniu możesz jeszcze zadać mi jedno dodatkowe pytanie mailem. Masz na to dwa tygodnie od konsultacji.