Konsultacja

Właśnie zaczynasz swoją przygodę z organizacją wydarzeń? Chcesz zorganizować sama (sam) szkolenie, konferencję, spotkanie z czytelnikami Twojego bloga albo dzień otwarty, ale nie wiesz od czego zacząć?

Umów się ze mną na konsultację. Przygotuję specjalnie dla Ciebie cały plan działania, zestaw podpowiedzi i odpowiem na Twoje pytania. Tak, żebyś mogła albo mógł samodzielnie poczuć satysfakcję organizacji fajnego wydarzenia.

Ty oszczędzasz czas (nie poświęcasz go na poszukiwania wszystkich informacji od zera i uczenie się na własnych błędach) i masę energii.

 

Co dostaniesz w ramach konsultacji?

Materiały, które opisuję, to przykładowa oferta. Zawsze przygotowuję materiały, które są dopasowane do Twoich potrzeb!

 • 90 minut rozmowy przez Skype’a lub na żywo w Krakowie (na podstawie wcześniej przygotowanych dla Ciebie materiałów) – rozwieję Twoje wątpliwości, odpowiem na pytania, podzielę się z Tobą moim doświadczeniem i dam Ci dodatkowe wskazówki.

 • Listę fajnych miejsc, które pasują do Twojej imprezy. Wystarczy, że wybierzesz z nich najfajniejsze, skontaktujesz się i ustalisz szczegóły.

 • Listę pomysłów na skuteczną promocję Twojej imprezy.

 • Listę rzeczy, na które powinnaś (powinieneś) zwrócić uwagę, żeby wszystko się udało – na jej podstawie możemy podczas konsultacji stworzyć konkretny plan działania.

 • Listę potencjalnych zagrożeń i słabych punktów Twojego projektu – na konsultacji możemy wspólnie stworzyć plan B.

 

Jak to wygląda?

 1. Piszesz do mnie. Uzgadniamy, w czym mogę Ci pomóc. Umawiamy się na konkretny termin konsultacji.
 2. Wystawiam Ci fakturę, Ty wysyłasz przelew.
 3. Ja odsyłam Ci ankietę, którą wypełniasz z pełnym skupieniem, dokładnie i tak szczegółowo, jak tylko potrafisz.
 4. Po zaksięgowaniu przelewu, przygotowuję dla Ciebie materiały. Wysyłam Ci je przed konsultacją.
 5. Ty czytasz je dokładnie, notujesz pytania i wątpliwości.
 6. Spotykamy się na konsultację – przez Skype’a lub na żywo w Krakowie – odpowiadam na Twoje pytania, rozwiewam wątpliwości, robimy burzę mózgów, tworzymy plan działania albo plan B – w zależności od tego, czego najbardziej potrzebujesz.
 7. W razie potrzeby, po spotkaniu możesz jeszcze zadać mi dodatkowe pytanie mailem.
 8. Koniecznie wyślij mi link do swojego wydarzenia – z wielką przyjemnością udostępnię je u siebie.

 

 

Ania Królikowska

Dlaczego ja?

Jestem Ania i uwielbiam organizować fajne wydarzenia. Robię to od dziesięciu lat. Zaangażowałam się m.in. w Festiwal Progressteron 2019, Zloty Latającej Szkoły, szkolenia Joanny Ceplin, spotkania Klubu Pań Swojego Czasu w różnych miastach Polski i krakowskie Latające Kręgi. Od ponad pięciu lat dzień w dzień koordynuję warsztaty i szkolenia w mojej Bajli. Wcześniej założyłam ze znajomymi Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych IFKA. Organizowaliśmy koncerty, wernisaże, wieczory komediowe i poetyckie. W dwóch szkołach tańca dbałam o klientów i koordynację kursów. Uczyłam się organizacji w ramach staży w Centrum Kultury Rotunda, w trakcie festiwali kabaretowych „PAKA”, Jazz Juniors i juwenaliów. Każde nowe wydarzenie to dla mnie przyjemny dreszczyk emocji.

 

Dlaczego teraz?

To idealny moment, żeby przygotować fajne wydarzenie na początek roku i dzięki temu zdobyć nowych klientów albo przekonać więcej osób do swojej idei.

Konsultacje przeprowadzam w listopadzie i grudniu 2019. I tylko teraz!

Konsultacje nie są w mojej stałej ofercie. Na co dzień zajmuję się organizacją fajnych wydarzeń dla innych małych biznesów. Mój kalendarz jest już mocno zapełniony, ale w tym miesiącu mam więcej czasu, żeby przekazać Ci tyle wiedzy, ile to możliwe.

Na konsultację umawiamy się z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Chcę się dobrze przygotować do naszej rozmowy i stworzyć specjalnie dla Ciebie zestaw materiałów dopasowanych do Twojego eventu.

 

Mam tylko 3 miejsca.

 

Twoja inwestycja

390 zł – tyle właśnie inwestujesz w konsultację wraz z materiałami dopasowanymi do Twoich potrzeb. Dostajesz odpowiedzi na swoje pytania, gotowe zestawienia miejsc, pomysłów na promocję, rzeczy, na które zwrócić uwagę i plan B. Dostajesz też mój czas i energię, które wkładam w to, żebyś była przygotowana do swojego wydarzenia (i kolejnych wydarzeń) jak najlepiej.

Po tej konsultacji będziesz w stanie sprawnie zorganizować wydarzenie, które poruszy serca uczestników. Będziesz też wiedzieć, co robić w przyszłości, jak i gdzie organizować kolejne podobne wydarzenia.

Chcę poświęcić Tobie i Twojemu wydarzeniu wystarczająco dużo czasu. Dlatego przyjmuję na konsultację tylko 3 osoby. I ani jednej więcej.

Taka okazja na pewno długo się nie powtórzy. A konkretnie do lata 2020.

glitter

Umów się na konsultację

Nie czekaj 🙂 Przypominam, że mam tylko 3 miejsca.

Napisz do mnie!