O mnie

Cześć! Jestem Ania Królikowska i organizuję fajne wydarzenia kreatywnych biznesów.

 

Dlaczego organizuję?

Bo uwielbiam to robić. Spokojnie, z iskrą w oku i ogromnym entuzjazmem!

Zaczęło się od Musica&Danza – maleńkiego wydarzenia, które zorganizowaliśmy ze znajomymi w ramach praktyk studenckich w 2007 roku w Śródmiejskim Ośrodku Kultury. Ręce trzęsły mi się z przerażenia, ale udało się – cała sala zadowolonych ludzi, nie tylko naszych babć i cioć!

Potem już bez przerwy przygotowywałam różne wydarzenia – w ramach nieformalnej grupy inicjatywnej, własnego stowarzyszenia, praktyk studenckich w krakowskiej Rotundzie i Stowarzyszeniu PAKA, Krakowskich Juwenaliów, współpracy z Klubem Studio, Latającą Szkołą dla kobiet i właściwie non stop w mojej własnej Bajli.

Były koncerty, kabaretony, cykl imprez stand-up’owych MówTO!, wieczory taneczne, poetyckie, wernisaże. warsztaty, kursy samoobrony i Latające Kręgi.

 

Dlaczego tylko dla małych, kreatywnych biznesów?

Bo sama od ponad sześciu lat taki prowadzę. Bajla to moja przestrzeń do organizacji kursów kursów samoobrony, szkoleń z emisji głosu i twórczych warsztatów.

Wiem, jak ważna jest energia do działania, czas na odpoczynek i delegowanie zadań, które zajmują nam zbyt dużo czasu. Wiem też, jak duże znaczenie dla kreatywnych biznesów ma pokazywanie na żywo tego, co i w jaki sposób robisz.

 

Chcesz konkretów? Zobacz mój profil na LinkedIn.

Zobacz, co ostatnio zorganizowałam