Opinie

Agata Dutkowska
Agata Dutkowska
Podczas organizacji Zlotu Latającej Szkoły zaczęłam mówić na Anię "la capitana", bo czułam się jakbyśmy płynęły wielkim statkiem i jakby było wiele rzeczy, o które nie muszę się martwić, bo Ania o nie dba, a ja mogę chodzić po pokładzie i wypatrywać delfinów.
Ola Budzyńska
Ola Budzyńska
Gdy wpadłam na pomysł organizowania Klubu Pań Swojego Czasu w różnych miastach Polski, od razu wiedziałam, że Ania będzie idealną osobą do zajęcia się tym przedsięwzięciem. Siła spokoju, znajomość branży i panowanie nad wszystkim to jest to, co wyróżnia Anię. Pracując z Anią skupiam się tylko i wyłącznie na swoim przekazie merytorycznym, bo wiem, że o całą resztę zadba Ania i zrobi to idealnie.
Patrycja Polis
Patrycja Polis
Z Anią miałam okazję współpracować podczas organizacji akcji Jeans for a better world. Dzięki niej udało nam się zorganizować świetne wydarzenie! Ania zadbała o każdy szczegół. Polecam tę współpracę każdemu, zdecydowanie to gwarancja dobrego eventu.
Hanna Bogoryja-Zakrzewska i Katarzyna Błaszczyk
Hanna Bogoryja-Zakrzewska i Katarzyna Błaszczyk
Ania szybko i sprawnie pomogła podjąć szereg decyzji koniecznych przy naszych warsztatach. Dopilnowała, aby wszystko zadziałało zgodnie z oczekiwaniami. Czułyśmy jej dobrą energię i wsparcie przez cały czas okres przygotowań, a to pomagało mierzyć się z wyzwaniami. Dziękujemy!
Agata Szczepańska
Z Anią kilka lat pracowałyśmy przy organizacji różnych imprez (m.in. Przegląd Kabaretów PAKA, Jazz Juniors, Juwenalia Krakowskie). Mamy też za sobą wspólne doświadczenia w zakładaniu i prowadzeniu Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalnych IFKA. Były to lata bardzo kreatywnej i owocnej pracy. Ania jest jedną z najbardziej godnych zaufania osób jakie znam. Pracowita, pomysłowa, pełna energii, a do tego zawsze uśmiechnięta. Oddana pracy, którą wykonuje.
Widzę z jakim zaangażowaniem prowadzi od kilku lat swoją firmę. Wciąż coś nowego wymyśla, poprawia, rozwija. Zawsze z taką samą pasją.