Festiwal Progressteron w Warszawie

Warszawski Festiwal PROGRESSteron w kwietniu 2019 składał się z dwóch dni pełnych warsztatów i wykładów. Miałam przyjemność wspierać organizację 36. edycji znanego wydarzenia z wieloletnią tradycją.

W ciągu kilku miesięcy przygotowań i w trakcie realizacji zajmowałam się produkcją wydarzenia (z ogromną pomocą Kasi Płochockiej-Masow.) Kontaktowałyśmy się z prowadzącymi (prawie 50 osób) i partnerami oraz z Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury Ursynów, dbałyśmy o potwierdzenie terminów, zapewnienie sprzętów, materiałów i dogranie formalności. Do naszych zadań należały też poszukiwania odpowiedniego miejsca festiwalowego, współpraca z wolontariuszkami (które okazały się najlepsze pod słońcem!) Podczas samego wydarzenia zarządzałyśmy recepcją i dbałyśmy również o logistykę sprzętów – tak, żeby podczas żadnego bloku warsztatowego w żadnej z sześciu sal nie zabrakło flipcharta, zestawu pisaków, projektora, poduszek, kredek czy głośników.

Dziękuję za zaufanie i współpracę Ewie Panufnik z Dojrzewalni, założycielce i organizatorce PROGRESSteronu. Cieszę się, że mogłam wspierać jej działania i przyczynić się do realizacji tegorocznej edycji festiwalu!

 

Zobacz więcej zdjęć na stronie Festiwalu!

 

Konkrety:

  • Dla kogo: Dojrzewalnia Ewy Panufnik
  • Kiedy: 6 – 7 kwietnia 2019
  • Gdzie: Dzielnicowy Ośrodek Kultury w Warszawie
  • Liczba uczestniczek: ok. 200
  • Pakiet: Fajerwerki

Zorganizuję Twoje wydarzenie!

Chcesz przygotować konferencję, szkolenie, warsztaty, spotkanie z czytelnikami bloga, zlot albo inne fajne wydarzenie? Skup się na tym, co potrafisz najlepiej, a mnie zostaw sprawy organizacyjne.

  Sprawdź szczegóły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *