Klub Pań Swojego Czasu Wrocław

Klub Pań Swojego Czasu Wrocław
Foto Aleksandra Kosztyła

14 stycznia 2016 zorganizowałam premierowe spotkanie Klubu Pań Swojego Czasu we Wrocławiu. Współpraca z Olą Budzyńską to sama przyjemność!

W trakcie przygotowań nie wszystko szło zgodnie z planem. Nasz dawno zarezerwowany lokal niespodziewanie zakończył działalność – wypowiedziano im umowę najmu. Na szczęście w ekspresowym tempie znalazłam inne fajne miejsce, które pomieści prawie 100 osób. Ustaliłam szczegóły, dograłam formalności i zadbałam o rozliczenia. Znalazłam zaufaną fotografkę – Olę Kosztyłę i zleciłam jej przygotowanie fotorelacji. Włączyłam się w promocję spotkania. Na miejscu przywitałam uczestniczki i zarejestrowałam je. W czasie wydarzenia dbałam o komfort uczestniczek i Oli, rozdawałam materiały i reagowałam w razie potrzeby. Ola w tym czasie mogła spokojnie się przygotować i skupić na własnym wystąpieniu.

Przyszło prawie 80 kobiet, które postanowiły wziąć czas w swoje ręce i zarządzać nim po swojemu. Ola przygotowała świetny wykład, odpowiedziała na dziesiątki pytań od uczestniczek, a potem miałyśmy czas na kawę i rozmowy.

Klub Pań Swojego Czasu Wrocław
Foto Aleksandra Kosztyła

 

Konkrety:

  • Dla kogo zorganizowałam wydarzenie: Pani Swojego Czasu
  • Kiedy: 14 stycznia 2016
  • Gdzie: Klubogaleria Neon Side
  • Liczba uczestniczek: ok. 80 osób
  • Pakiet: Konfetti

Zorganizuję Twoje wydarzenie!

Chcesz przygotować konferencję, szkolenie, warsztaty, spotkanie z czytelnikami bloga, zlot albo inne fajne wydarzenie? Skup się na tym, co potrafisz najlepiej, a mnie zostaw sprawy organizacyjne.

  Sprawdź szczegóły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.