Latające Kręgi

Przez dwa lata organizowałyśmy razem z Agnieszką Majewską, Marią Rauch i Anią Karną Latające Kręgi w Krakowie. Regularnie, raz w miesiącu.

Latające Kręgi to spotkania dla kobiet, którym bliska jest idea zarabiania na tym, co kochają. Bohaterką jest zawsze kreatywna, przedsiębiorcza kobieta, która opowiada o swoim biznesie od kuchni, zdradza szczegóły i odpowiada na pytania uczestniczek. Uczestniczki czerpią inspirację, poznają nowe osoby, wymieniają się kontaktami, nawiązują współprace i przyjaźnie.

Każde spotkanie jest w innym miejscu – razem z pozostałymi organizatorkami znajdowałyśmy ciekawe kawiarnie, pracownie, szkoły tańca, miejsca warsztatowe i inne przyjazne przestrzenie. Nawiązywałyśmy kontakt z bohaterkami, przygotowywałyśmy zapisy i promowałyśmy spotkania. Na zmianę prowadziłyśmy kręgi dbając o ich przebieg i dobre samopoczucie uczestniczek.

Latające Kręgi zostały zapoczątkowane przez Agatę Dutkowską z Latającej Szkoły dla Kobiet. Potem zaczęły odbywać się regularnie w kilku miastach w Polsce.

Latający-Krąg-Absurdalia-Cafe
fot. Barbara Bogacka

Zobacz więcej zdjęć z wydarzenia!

Konkrety:

  • Dla kogo zorganizowałam wydarzenie: Latająca Szkoła dla Kobiet
  • Kiedy: lata 2014 – 2016
  • Gdzie: w wielu miejscach w Krakowie – w kawiarniach, pracowniach, miejscach warsztatowych, itp.
  • Liczba uczestniczek: ok. 20 osób na każdym z kręgów

Zorganizuję Twoje wydarzenie!

Chcesz przygotować konferencję, szkolenie, warsztaty, spotkanie z czytelnikami bloga, zlot albo inne fajne wydarzenie? Skup się na tym, co potrafisz najlepiej, a mnie zostaw sprawy organizacyjne.

  Sprawdź szczegóły!