PatyNowy Wieczorami: o kolorach i wnętrzach

Dziewczyny z Pracowni PatyNowy chciały wciągnąć nowe osoby w świat kolorów i pięknych wnętrz. Poprosiły mnie o zorganizowanie otwartego wydarzenia, podczas którego pokażą czym się zajmują i zaproszą na warsztaty, konsultacje i do pracy farbami Annie Sloan.

Znalazłam dla nich miejsce, które pasowało idealnie – ze względu na wystrój i grupę docelową. Absurdalia Cafe – to piękne wnętrze, w którym bywają osoby zainteresowane sztuką, rękodziełem i wystrojem wnętrz. Panuje tu przyjazna, odrobinę absurdalna atmosfera.

Doradziłam Marcie i Monice z PatyNowego w sprawie sprzedaży biletów przez Internet. Włączyłam się w promocję wydarzenia i dograłam szczegóły. Dziewczyny poprowadziły świetne warsztaty na temat zastosowania kolorów we wnętrzach. To była świetna zabawa – farby, małe, kartonowe mebelki i nauka łączenia i zestawiania kolorów w praktyce!

 

Konkrety:

  • Dla kogo: Patynowy
  • Kiedy: 26 kwietnia 2017
  • Gdzie: Absurdalia Cafe, Kraków
  • Liczba uczestniczek i uczestników: ok. 15 osób
  • Pakiet: Iskra

Zorganizuję Twoje wydarzenie!

Chcesz przygotować konferencję, szkolenie, warsztaty, spotkanie z czytelnikami bloga, zlot albo inne fajne wydarzenie? Skup się na tym, co potrafisz najlepiej, a mnie zostaw sprawy organizacyjne.

  Sprawdź szczegóły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *