Zlot Latającej Szkoły 2017

Zlot Latającej Szkoły w styczniu 2017 był dla mnie ogromnym wyzwaniem! Przez kilka miesięcy koordynowałam cały, skomplikowany projekt – pracę wielu osób, kilka miejsc i trzy festiwalowe dni, a wszystkie rozliczenia przechodziły przez moją firmę. Zajmowałam się koordynacją organizacyjnej strony trzydniowego Zlotu, produkcją gali w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, koordynacją Zlotowego Zespołu, kontaktem z prelegentkami, zarządzałam budżetem i wszystkimi naszymi zasobami.

250 cudownych uczestniczek, kilkadziesiąt prelegentek i prowadzących LABy, siedmioosobowy Zespół Zlotowy, trzy miejsca, mini koncerty w trakcie gali, spacery prowadzone przez świetne krakowskie przewodniczki, after party, klimatyczne kobiece kręgi, złoto, brokat, korony i energia. Niełatwo opisać Zlot w kilku słowach. Lepiej zobacz:

Zobacz więcej zdjęć ze Zlotu u Basi Bogackiej!

Zobacz też zdjęcia Aniki Kaszy! 

Jezszce więcej zdjęć.

 

Konkrety:

  • Dla kogo: Latająca Szkoła
  • Kiedy: 20 – 22 stycznia 2017
  • Gdzie: Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Pauza In Garden, LO nr V, Kraków
  • Liczba uczestniczek i uczestników: ok. 250 osób
  • Pakiet: Fajerwerki

Zorganizuję Twoje wydarzenie!

Chcesz przygotować konferencję, szkolenie, warsztaty, spotkanie z czytelnikami bloga, zlot albo inne fajne wydarzenie? Skup się na tym, co potrafisz najlepiej, a mnie zostaw sprawy organizacyjne.

  Sprawdź szczegóły!