Sprzedaż 4

Inne super kobiety biznesu skorzystały na współpracy ze mną!

Sprawdź, co zyskały:

 

Agata Dutkowska
Agata Dutkowska
Podczas organizacji Zlotu Latającej Szkoły zaczęłam mówić na Anię "la capitana", bo czułam się jakbyśmy płynęły wielkim statkiem i jakby było wiele rzeczy, o które nie muszę się martwić, bo Ania o nie dba, a ja mogę chodzić po pokładzie i wypatrywać delfinów.

 

Agata Szczepańska
Z Anią kilka lat pracowałyśmy przy organizacji różnych imprez (m.in. Przegląd Kabaretów PAKA, Jazz Juniors, Juwenalia Krakowskie). Mamy też za sobą wspólne doświadczenia w zakładaniu i prowadzeniu Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalnych IFKA. Były to lata bardzo kreatywnej i owocnej pracy. Ania jest jedną z najbardziej godnych zaufania osób jakie znam. Pracowita, pomysłowa, pełna energii, a do tego zawsze uśmiechnięta. Oddana pracy, którą wykonuje.
Widzę z jakim zaangażowaniem prowadzi od kilku lat swoją firmę. Wciąż coś nowego wymyśla, poprawia, rozwija. Zawsze z taką samą pasją.

 

Ola Budzyńska
Ola Budzyńska
Gdy wpadłam na pomysł organizowania Klubu Pań Swojego Czasu w różnych miastach Polski, od razu wiedziałam, że Ania będzie idealną osobą do zajęcia się tym przedsięwzięciem. Siła spokoju, znajomość branży i panowanie nad wszystkim to jest to, co wyróżnia Anię. Pracując z Anią skupiam się tylko i wyłącznie na swoim przekazie merytorycznym, bo wiem, że o całą resztę zadba Ania i zrobi to idealnie.