zapis 4

Zobacz opinie uczestniczek kursu online Zorganizuj swoje pierwsze warsztaty!

 

zapis 4
Anna M. Damasiewicz
Mnóstwo wskazówek, które mogą ustrzec przed popełnieniem błędów organizacyjnych. Wg. mnie tematy obszernie omówione, niczego nie brakuje. Ogrom merytorycznej wiedzy, kurs świetnie przygotowany 🙂
Aga
Uważam, że jest to bardzo wartościowy kurs dla osób, które pragną zorganizować swoje warsztaty, a nie wiedzą od czego zacząć i chciałyby w jednym miejscu zebrać info (w szczególności od eksperta, który się tym zajmuje). Dużo praktycznych informacji na temat organizacji warsztatów od A do Z, coś, co mogę od razu zastosować i co ułatwi mi stworzenie swoich pierwszych warsztatów 🙂 Dziękuję Aniu!  
zapis 4
Joanna Tkacz
Do tej pory nie wiedziałam z której strony podejść do organizacji, a teraz wiem, że to zrobię. Przestałam się bać, dostałam potrzebną skrzynkę z narzędziami. Bardzo dużo konkretnych, prostych informacji i wskazówek. Każda ważna i potrzebna. Nie przegadane, ale też i nie zdawkowe przekazywanie wiedzy. Przemiła i bardzo pomocna Prowadząca. Dostałam więcej niż się spodziewałam.
Ola
Wspaniała wiedza w pigułce, konkretnie, rzeczowo, treściwie, podana w bardzo przystępny sposób. Jestem na początku mojej drogi więc jestem zachwycona ilością wiedzy na początek!
zapis 4
Marta
Kurs zawiera cenne wskazówki dotyczące organizacji warsztatów. Prowadzi krok po kroku poprzez proces organizacyjny. Mnóstwo cennej wiedzy.
Agnieszka Gulczyńska
Temat wyczerpująco poruszony, nagrania ciekawe, dużo pomocnych materiałów.
Małgorzata Sarnecka
Przydatne treści, ciekawie podane i bardzo miła prowadząca. Miałam poczucie zaopiekowania.