Jak akcje Alibaby pomogły mi zdobyć sławę

Biznes i szkolenia

Wiesz jak to jest, kiedy masz marzenie, a potem ciężko pracujesz, aby je osiągnąć, w końcu ci się udaje. I tak właśnie stało się ze mną, kiedy postanowiłam spełnić swoje marzenie, a było nim spełnienie marzenia o zostaniu odnoszącą sukcesy blogerką.

Zawsze chciałam być blogerką i od dziecka chciałam dzielić się swoimi poglądami na tematy, które przeczytałam, usłyszałam lub pomyślałam. Czytałam książki z zakresu samopomocy, historii sukcesu, a także psychologii. To uświadomiło mi, że można zostać pisarzem, jeśli włoży się w to serce i jeśli ma się pasję do pisania.

Były momenty, kiedy nie wiedziałam, co napisać i od czego zacząć pisanie. Ale zawsze wierzyłam w siebie, że nic nie jest niemożliwe. Zaczęłam więc pisać i tak zaczął się mój blog.

Jak tylko uruchomiłam swojego bloga, zorientowałam się, że stał się on jednym z najczęściej odwiedzanych blogów w miesiącu. Zdarza się, że otrzymuję prośby od czytelników, którzy proszą mnie o zrobienie pewnych rzeczy.

Powodem, dla którego piszę ten post jest to, że jest wiele osób, które zmagają się z tymi samymi problemami i nie wiedzą co zrobić. Tak więc, mam zamiar podzielić się moimi doświadczeniami i pomoże Ci zdobyć sławę i stać się odnoszącym sukcesy blogerem.

1. Załóż bloga

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić jest to, że powinieneś mieć bloga. Ale musisz wiedzieć, że nie możesz po prostu iść na rynek i kupić nazwę domeny. Musisz wiedzieć, że potrzeba wiele wysiłku i czasu, aby stał się on popularny.

Jest to kwestia czasu, że będziesz w stanie zrobić to popularne i uzyskać dobrą ilość ruchu do swojego bloga. Tak więc, należy zainwestować pieniądze, aby kupić nazwę domeny i uczynić go sławnym.

2. Napisz swój pierwszy artykuł

Teraz musisz napisać swój pierwszy artykuł. W tym artykule, trzeba będzie mówić o swoim ulubionym tematem lub trzeba będzie napisać o najnowszym trendzie. Musisz napisać artykuł, który pomoże Twojemu czytelnikowi zrozumieć temat.

Będziesz w stanie uzyskać dobrą ilość ruchu i dokonać wielu sprzedaży. Więc sugerowałbym, że powinieneś napisać coś, co sprawi, że twoi czytelnicy będą szczęśliwi i sprawi, że wrócą na twój blog.

3. Śledź swoich przyjaciół

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na uzyskanie dobrej ilości ruchu jest śledzenie swoich przyjaciół na Facebooku i Instagramie. Możesz śledzić swoich znajomych, ale nie podążaj za osobami, które mają bardzo mało followersów.

Powodem jest to, że pomoże ci tylko śledzić ludzi, którzy mają więcej zwolenników, a oni pójdą za tobą. Tak więc, będziesz miał ogromną bazę fanów w krótkim czasie.

4. Stwórz harmonogram

Sugerowałbym, że powinieneś stworzyć harmonogram dla swoich postów. Ponieważ powinieneś być świadomy, że jest możliwe, że nie jesteś w stanie napisać postu w ciągu jednego dnia. Więc, musisz stworzyć harmonogram dla swoich postów.