Jakiego krokomierza możesz używać?

Inne

Na rynku dostępne są różne rodzaje krokomierzy. Jeśli jesteś regularnym biegaczem, to powinieneś kupić krokomierz z systemem Android, a jeśli jesteś regularnym spacerowiczem, to powinieneś wybrać krokomierz typu smartwatch. Na rynku dostępne są różne rodzaje krokomierzy. Ale przed zakupem krokomierza powinieneś mieć jasność co do jego cech. Oto niektóre z cech krokomierza.

Żywotność baterii

Żywotność baterii krokomierza jest jedną z najważniejszych cech. Większość krokomierzy będzie miała żywotność baterii od 1 do 2 lat. Czas pracy baterii będzie zależał od ilości spacerów, które wykonujesz.

Wyświetlacz

Wyświetlacz krokomierza jest bardzo ważny. Powinieneś kupić krokomierz, który ma dobry wyświetlacz. Dobre wyświetlacze pokażą Ci przebyty dystans i liczbę wykonanych kroków. Niektóre z krokomierzy pokażą Ci kroki, które robisz w ciągu dnia i całkowitą liczbę kroków, które robisz w ciągu dnia.

Wodoodporny

Pedometr to jedno z najważniejszych narzędzi dla biegacza. Pedometr może być używany nawet w czasie deszczu. Większość krokomierzy jest wodoodporna i nie trzeba o niego dbać.

Jak zmierzyć dystans, który pokonujesz?

Możesz zmierzyć odległość, którą chodzisz na różne sposoby. Możesz użyć zegarka, możesz użyć telefonu komórkowego, możesz użyć krokomierza, możesz użyć GPS, możesz użyć krokomierza z inteligentnym zegarkiem.

Wnioski:

Teraz już wiesz, czym jest krokomierz i jak mierzyć odległość, którą chodzisz. Więc nie bądź zdezorientowany, jeśli nie masz krokomierza. Możesz przejść do dowolnego z wyżej wymienionych krokomierza. Możesz również wybrać krokomierz, który ma inteligentny zegarek.